Політика безпеки

Політика безпеки сайту Grand Pulsar https://grand-pulsar.com.ua/

Інтернет-магазин Grand Pulsar збирає лише ту інформацію про Користувача, яку він сам надає, заповнюючи форму реєстрації. Власник Сайту не збирає особистих персональних даних без відома самого Користувача. Надані Користувачем дані використовуються для надання послуг компанією Grand Pulsar.

Надання будь-якої інформації Користувач є абсолютно добровільним. На Сайті запитується така інформація: Email, Ім'я, Прізвище, номер телефону та адреса (за бажанням). Дані, надані Користувачем, використовуються для оформлення замовлень, зв'язку з Користувачем для уточнення/коригування замовлення, надання рекламних продуктів.

Користувач має право змінювати та коригувати свої дані в особистому кабінеті на Сайті. Власник Сайту може надсилати на вказаний Користувачем email або номер телефону інформаційні матеріали, акції, рекламні продукти. Користувач може відмовитись від такої розсилки.

Користувач дає згоду на збирання, обробку, використання та зберігання своїх персональних даних згідно з цим документом. Власник Сайту залишає за собою право вносити зміни до цього документу.