Тепловізійні приціли PULSAR

Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro
Тепловизионный прицел Pulsar Talion XQ35 Pro – компактность и функциональность Предлагаем обратить..
20
125000 грн. Цена:102000 грн.
Акція
Тепловізійна насадка Pulsar Krypton 2 FXG50
Тепловізійна насадка Pulsar Krypton 2 FXG50 від всесвітньо відомого бренду Якщо ви в пошуках тепло..
11
223020 грн. Цена:189000 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ50 Pro
Тепловизионный прицел Pulsar Thermion 2 XQ50 Pro эталонный лидер Сложно себе представить макси..
20
143640 грн. Цена:128520 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 LRF XG50
Тепловизионный прицел Pulsar Thermion 2 LRF XG50 – от проверенного производителя Если ищите теп..
10
207900 грн. Цена:189000 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XG35
Тепловизионный прицел Pulsar Talion XG35 долгожданная новинка 2022 Тепловидение работает по принци..
18
166320 грн. Цена:143640 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XP50 Pro
Тепловизионный прицел Pulsar Thermion 2 XP50 Pro Устройство нового поколения отличается привычным,..
16
207900 грн. Цена:166320 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP55
Тепловизионный прицел Pulsar Thermion Duo DXP55 от знаменитого бренда с потрясающими функциональными..
0
211680 грн. Цена:204120 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP50
Тепловизионный прицел Pulsar Trail 2 LRF XP50 Интернет-магазин оптического снаряжения предлагает бол..
17
247590 грн. Цена:247590 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XQ50
Тепловизионный прицел Pulsar Trail 2 LRF XQ50 купить в Украине Наша компания выступает официальным п..
19
189000 грн. Цена:189000 грн.
Тепловізійний приціл Pulsar Trail LRF XQ50
Тепловизионный прицел Pulsar Trail LRF XQ50 Тепловизионный прицел Pulsar Trail LRF XQ50 – лучший в..
2
Цена: 177660 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ38
Тепловизионный прицел Pulsar Talion XQ38 новинка 2022 года Тепловизионный прицел – это высокот..
10
130375 грн. Цена:100500 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 LRF XP50 Pro
Тепловизионный прицел Pulsar Thermion 2 LRF XP50 Pro Наблюдать за добычей – занятие очень интересн..
13
230580 грн. Цена:189000 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP50
Тепловизионный прицел Pulsar Thermion Duo DXP50 – мультиспектральный прибор по приемлемой цене Про..
0
219240 грн. Цена:196560 грн.
Тепловізійний приціл PULSAR APEX LRF XD38
APEX LRF XD38 – тепловизионный прицел от PULSAR с показательным функционалом Прибор отлично показа..
0
Цена: 143640 грн.
Тепловізійний приціл PULSAR APEX LRF XD50
Тепловизионный прицел Pulsar APEX LRF XD50 – обзор и выгодные технические особенности Если в поиск..
0
Цена: 154980 грн.

Тепловізійні приціли PULSAR

Придбати тепловізійні приціли PULSAR в Україні для складних умов спостережень

Попит на оптику стрімко зростає. Якщо раніше в тому, щоб її купити, були зацікавлені виключно мисливці та туристи, то зараз теплоприціли є незамінними для виконання військових завдань, патрулювання територій, охоронних потреб. Завдяки зчитуванню інфрачервоних хвиль від віддалених об'єктів, використовують монокуляри та біноклі Пульсар натуралісти, які ведуть спостереження за тваринами здалеку без привернення уваги, охоронці, а також працівники ремонтних фірм, ОСББ, ЖЕКів, щоб визначити місця витоку тепла в будинках і, отже, провести реноваційні роботи щодо їх усунення.

У нас в інтернет-магазині представлені нові технологічні розробки - тепловізійні приціли Pulsar. Ці високотехнологічні прилади спеціально створені для військових, пошуково-рятувальних команд, пожежників та органів охорони правопорядку. Прилади нічного бачення працюють за рахунок посилення навколишнього освітлення, а тепловізійні приціли Пульсар відрізняються тим, що функціонують на основі виявлення теплових випромінювань від людей та тварин. Така система забезпечує високу ефективність застосування приладів на полюванні та інших ситуаціях.

Принцип роботи прицілів з тепловізором Пульсар полягає в наступному: на передню лінзу об'єктива потрапляє теплова хвиля, яка далі обробляється завдяки потужному модулю та високому показнику теплової чутливості. Тому вдається вивести на дисплей оброблені цифрові дані, а саме:

 • Контури об'єкта, включаючи і того, що перебуває в русі.
 • Відстань від нього з мінімальною похибкою.
 • Підсвічування в певний колір найбільш теплих зон об'єкта, а у разі полювання чи виконання бойових завдань – найбільш уразливі місця.
 • Обробка теплової хвилі швидка та точна, що дає змогу не витрачати цінних хвилин.

 тепловізійний приціл пульсар

Для яких завдань потрібно купити тепловізійні приціли Пульсар

Ці пристрої знаходять широке застосування в різних областях, включаючи полювання, розвідку у військових цілях, а також виявлення тепловтрат у будинках і будівлях. Технологія теплобачення розроблена спеціально для відображення найменших відмінностей у тепловому випромінюванні в заданій області. Вловлюється теплова хвиля та її різниця з навколишньою температурою, тому визначаються всі об'єкти, що потрапляють у поле дії об'єктива з температурою вищою, ніж повітря. Це дуже корисна властивість особливо в умовах нічного полювання, коли необхідно швидко виявляти тварин чи інші об'єкти. Тепловізійні приціли Pulsar також широко застосовуються в системах безпеки, дозволяючи швидко виявити зловмисників та вжити своєчасних заходів.

Якість тепловізійних прицілів Pulsar

Теплоприціли Pulsar забезпечують високі показники видимості за умов повної темряви, а також можливість розпізнавати теплові сигнатури за будь-якого рівня навколишнього світла. Погодні умови у вигляді туману чи зливи різко змінюють роботу фотонів, але тепловізійні приціли забезпечують чітке теплове зображення практично будь-якого об'єкта вдень чи вночі. Ці пристрої виявляють різницю в температурі, в залежності від різної швидкості випромінювання інфрачервоної енергії, і потім відображають її на дисплеї у вигляді чорно-білої картинки або, за наявності такої опції, в колірному режимі.

Купляють оптичні прилади (Теплоприціли Пульсар) і для того, щоб їх використовувати в складних погодних умовах, серед яких туман, снігопад, злива. Перевага товарів полягає в тому, що вони добре вловлюють хвилі від об'єктів, якщо перед оператором і ними є густа рослинність, або ж димова завіса. За рахунок цього монокуляри Пульсар незамінні і для виконання функціональних обов'язків рятувальників, які під завалами, в умовах пожежі та займання шукають людей, тварин. Для отримання дуалістичного зображення можна придбати біноклі. Незалежно від форм-фактора, моделі легкі, не перевантажують долоню, швидко запускаються і показують відмінний результат роботи.

купити тепловізійний приціл пульсар

Особливості теплоприцілів від компанії Пульсар

На сьогодні тепловізійні приціли Pulsar є одним із найкращих рішень у співвідношенні якості та ціни. Кожен новий продукт задає певний тон на ринку, і багато клієнтів хочуть вигідно придбати новинки або попередні моделі, які стали популярними та затребуваними. Виробник стежить за якістю на всіх виробничих етапах, за рахунок чого вдається виключити брак та пропонувати лінійку справді якісних та перевірених товарів.

У цих приладах закладено широкі можливості для знаходження цілі на значних відстанях та легкої пристрілки за допомогою змінної сітки. Такий аспект робить оптику придатною для досвідчених і стрільців-початківців.

Тепловізійні приціли Pulsar Thermion та Trail досягли високої популярності серед споживачів завдяки своїм перевагам. Вони підкреслюються у відгуках клієнтів, які встигли придбати та використовувати товари за призначенням.

У тому числі виділяється низка особливостей:

 • Теплоприціли Пульсар відрізняються стійкістю до вібрацій та механічних впливів, тому їх можна застосовувати з різнокаліберною зброєю. Цього вдається досягти за рахунок перевіреного складу для корпусу на основі сплавів та полікарбонату. Важливо, що не залишаються подряпини після пробирання густими лісами. При падінні з висоти до 1 метра прилад залишається цілим, а його функціонал не змінюється.
 • Приціли з тепловізором Pulsar зберігають у пам'яті близько 10 чорних або білих позначок різної конфігурації. Це дає змогу щоразу скорочувати час, витрачений на пристрілку.
 • Функція "Кадр у кадрі" дає змогу виводити додаткове вікно на екран пристрою зі збільшенням зображення для більш точного прицілу. При цьому оператор продовжує на всьому екрані бачити локацію, що допомагає зробити точний постріл, або прийняти рішення про продовження спостереження доти, поки об'єкт не потрапить на більш вигідну позицію.
 • Колірні палітри залежно від конкретного різновиду підсвічують певні вразливі зони в різні кольори – червоний, білий, чорний, ультрамарин та інші. Їхній вибір пов'язаний із погодними умовами, віддаленістю об'єкта, за яким ведеться стеження, показником освітленості навколо.
 • Відключення та увімкнення екрана не впливає на налаштування користувача, тому завжди можна зробити невелику паузу без небезпеки бути виявленим. Додатково це дає змогу ощадливо витрачати живлення від акумулятора.
 • Кнопки керування теплоприцілом широкі, прогумовані та виведені на верхню панель. Така ергономіка дає змогу зручно поводитися з приладом навіть тоді, коли руки в рукавичках.
 • Міцний вологозахищений корпус не пропускає пил та бруд, тому він може застосовуватись у будь-яких погодних умовах. Герметичний корпус тепловізійного прицілу стійкий до утворення корозії, потрапляння води та вологи при густому тумані або зливі. У разі падіння приладу у водоймище на глибину до 1 метра, і якщо пристрій пробуде там не більше півгодини, він не вийде з ладу й далі працюватиме в такому ж режимі.

Широкий вибір моделей дає можливість кожному користувачеві підібрати відповідний за всіма параметрами пристрій. Ціна на прилад безпосередньо залежить від його можливостей та заявлених технічних характеристик. У лінійці, представленій у нашому інтернет-магазині, є професійні преміум-серії, а також бюджетніші, розраховані на виконання нескладних, побутових завдань.

Тепловізійні приціли Pulsar Thermion доступні в продажу в різних конфігураціях для різних типів завдань користувачів. Їх відрізняє розмір об'єктива (до 3,5 см) та різні колірні палітри теплової сцени. Приціли лінійки Pulsar Trail можна придбати в різних варіантах теплової матриці. Світлосильна оптика, тепловідведення, можливість запису відеороликів, Wi-Fi та акумулятор відрізняють сучасну лінійку апаратів.

тепловізійний приціл pulsar

Що підкреслюється у відгуках клієнтів про техніку Pulsar?

Серед вагомих переваг для замовлення та вибору серед асортименту продукції інших брендів виділяються такі:

 1. Якість збирання, що підтверджується виробничою гарантією.
 2. Тривалий робочий ресурс літій-іонних акумуляторів, повного заряду якого вистачає до 7-9 годин залежно від моделі. У багатьох конфігураціях впроваджена можливість додаткової зарядки з допомогою павер-банка. Запитування акумуляторів здійснюється швидко, а за рахунок літій-іонної основи на морозі вони не втрачають швидко накопичену енергію.
 3. Наявність налаштування діоптрій, що особливо важливо для людей із поганим зором. Вибирати можна в бік плюсу та мінусу.
 4. Ширококутні об'єктиви для зручності візуального аналізу більшої території, передня лінза яких покрита германієм. За рахунок своєї прозорості матеріал пропускає теплову хвилю без спотворення, крім цього, він стійкий до появи подряпин та сколів.
 5. Великий діапазон виявлення ростової фігури: від 700-800 метрів до 2-х кілометрів.
 6. Простота вибору функції.
 7. Функціонал підходить для отримання відмінного результату під час полювання чи спостережень у різний період доби та року.

Виробник постійно працює над удосконаленням матриці теплоприцілів. Маючи широку роздільну здатність, вдається отримати якісне зображення без ривків і втрати точності. Висока швидкість передачі картинки в 50-60 ГГц дає змогу отримувати зображення, адаптоване до ока - тобто таке, як ми бачимо в реальному житті без різких змін і затримок.

Вагома перевага - наявність лазерного далекоміра, який дає змогу з мінімальною похибкою (до 1 метра) визначити положення об'єкта і зробити точний, результативний постріл. Завдяки йому можна оцінити реальну віддаленість і функція особливо оптимально працює в парі з ширококутним об'єктивом.

У певних моделях тепловізійних прицілів Пульсар є лазерна лінійка, що дає змогу зробити результативний постріл. Для зручності та безпеки очей користувача вона кожні 10 секунд вимикається.

Широкий спектр комплектуючих для тепловізійних прицілів Pulsar

Виробник Пульсар спеціалізується не тільки на виробництві оптики, але й комплектуючих, щоб було зручно зафіксувати її і використовувати впродовж тривалого часу. Серед таких товарів представлені такі:

 • Планки для фіксації на рушницях різного калібру.
 • Ліхтарики.
 • Шнури для надсилання зафіксованих фото та відеофайлів на ПК, ноутбук.
 • Додаткові батареї та зарядні блоки до них.

Тепловізійні приціли Пульсар, які можна купити на сайті інтернет-магазину за приємною ціною, поставляються в повній комплектації, що часто включає такі деталі:

 1. М'які мікрофібри для очищення передньої лінзи.
 2. Шнурок для фіксації на шиї для біноклів або зап'ястя.
 3. Зарядний блок.
 4. Кабель.

тепловізійні приціли пульсар

Товари надаються з виробничою гарантією. Завдяки інструкції з експлуатації швидко зможете зрозуміти принцип роботи та суттєво збільшити свою колекцію трофеїв.

Багато теплоприцілів Пульсар мають солідний обсяг вбудованої внутрішньої пам'яті, що дає змогу зафіксувати якнайбільше фото та відео, отриманих зі спостереження або полювання. Ще один аспект – у певних модифікаціях є слоти для карти пам'яті, щоб збільшити внутрішній об'єм і позбавитися необхідності частого копіювання файлів на девайси.

Передбачив виробник широкі мультимедійні можливості, серед яких вбудований модуль Wi-Fi, що забезпечує бездротове з'єднання з іншими гаджетами. Завдяки цій функції вдається віддалено керувати тепловізійним прицілом, отримуючи дані з об'єктива на смартфон, проводити пряму трансляцію відзнятого матеріалу, одразу викладаючи його в соціальну мережу.

Залежно від конфігурацій, передбачені різні варіанти збільшення: оптичне та цифрове. Кожен крок збільшує об'єкт або його частину, при цьому немає дискомфортної ситуації, коли картинка «б'ється» на пікселі. Максимальне збільшення в лінійці становить 16 разів.

Придивляйтесь до моделей і ставте запитання консультантам, щоб вибрати ідеальну модель за функціоналом, бюджетом та вирішенням необхідних завдань.

Тепловізійні приціли Пульсар  Цена
Pulsar Talion XQ38 2698 $
Pulsar Thermion 2 LRF XG50 5047 $
Pulsar Thermion 2 LRF XP50 Pro 5100 $
Pulsar Thermion 2 XP50 Pro 4500 $
Pulsar Thermion 2 LRF XQ50 Pro 3498 $
Pulsar Thermion 2 XQ50 Pro 3498 $
Pulsar Talion XQ38 Pro 2698 $
Pulsar Thermion 2 XQ35 Pro 2698 $
Pulsar Thermion Duo DXP50 5200 $
Pulsar Thermion Duo DXP55 5400 $
Популярні запитання та відповіді на них
Відгуки покупців Детальніше...
На перший погляд може здатись, що приціл трохи великуватий, але це ніяк не заважає. Якість картинки, що він видає дуже приємна і чітка.
Ерік
27.09.2023
Мне очень нравится этот прицел. Всё на высшем уровне: сборка, характеристики, размеры, автономность.
Степан
27.09.2023
Відмінна якість, Пульсар, як завжди, на висоті. Однозначно рекомендую
Володимир
27.09.2023
Відпрацьовує на високому рівні: ріяких лагів. Картинка чудова. Рекомендую
Карим
25.09.2023
Высокое качество и зборки и качества картинки. Рекомендую.
Максим
20.09.2023
Покупал в этом магазине. Понравилось всё. Рекомендую
Михаил
17.09.2023