Тепловізійні приціли

Акція
Тепловізійна насадка Pulsar Krypton 2 FXG50
Тепловізійна насадка Pulsar Krypton 2 FXG50 від всесвітньо відомого бренду Якщо ви в пошуках тепло..
11
241900 грн. Цена:143500 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP50
Тепловізійний приціл Pulsar Trail 2 LRF XP50 Інтернет-магазин оптичного спорядження пропонує велик..
17
268550 грн. Цена:246000 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM38
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM38 Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XM38 визнаний фахів..
0
123000 грн. Цена:94915 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP38
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion XP38 Сучасний тепловізійний приціл для професійних мисливців ..
1
221400 грн. Цена:131200 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro – компактність та функціональність Пропонуємо звернути..
20
125000 грн. Цена:102000 грн.
Акція
Хіт продажу
Приціл нічного бачення Pulsar Digex C50
Білоруський виробник презентував новинку 2021 року – Pulsar Digex C50, приціл, який оптимально пі..
10
77900 грн. Цена:61500 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 LRF XG50
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 LRF XG50 – від перевіреного виробника > Якщо шукайте ..
10
225500 грн. Цена:192700 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XP50 Pro
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XP50 Pro Пристрій нового покоління відрізняється звичним, д..
16
225500 грн. Цена:174168 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ50 Pro
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 XQ50 Pro еталонний лідер Важко собі уявити максимально ..
20
155800 грн. Цена:131200 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XG35
Тепловізійний приціл Pulsar Talion XG35 довгоочікувана новинка 2022 Теплобачення працює за принцип..
18
180400 грн. Цена:153750 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP55
Тепловізійний приціл Pulsar Thermion Duo DXP55 від знаменитого бренду з приголомшливими функціональн..
0
229600 грн. Цена:221400 грн.
Акція
Тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) RICO RL42
Тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) RICO RL42 є багатофункціональним оптико-електронним приладом, ос..
1
129600 грн. Цена:119000 грн.
Акція
Хіт продажу
Тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) Saim SCP19W
Тепловізійний приціл IRAY Saim SCP19W: кілька причин, щоб купити пристрій  Представлена мо..
14
52500 грн. Цена:46000 грн.
Акція
Тепловізійний приціл Konus FLAME-R 2.5x-20x
Тепловізійний приціл торгової марки Konus-FLAME-R 2.5x-20x: компактність з широкою функціональністю ..
13
62500 грн. Цена:46000 грн.
Акція
Тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) GENI GL 35R
Купити тепловізійний приціл INFIRAY (IRAY) GENI GL 35R на сайті Гранд Пульсар Тепловізійний приціл..
8
172200 грн. Цена:110700 грн.

Тепловізійні приціли

Купити тепловізійний приціл у Києві та Україні

Сьогодні частим запитом в інтернеті є “Де купити тепловізійний приціл високої якості за помірною ціною в Україні?”. В нашому магазині Grand-pulsar ви можете замовити з доставленням приціл з тепловізором за кращою ціною!

Чому слід купити тепловізійний приціл?

Цей пристрій дає чітке зображення вдень, вночі, в туман, під водою, під час зливи чи снігових опадів, крізь перешкоди, хащі, крони дерев. На відміну від камер спостереження чи пристроїв нічного бачення, Ви отримаєте чітке зображення навіть на великій відстані без додаткової підсвітки місцевості. А це дуже важливо для мисливця - він завжди тримає у полі зору об'єкт полювання до самого пострілу, а також дає може слідкувати за пораненою твариною.

Використовують тепловізійні приціли і в інших сферах життя. Військові та прикордонники застосовують для контролю за територією, виявлення сторонніх об'єктів. Для тих, хто служить у ЗСУ, тепловізор стане доречним доповненням важливого спорядження. Рятувальники знаходять живих людей та тварин під завалами. Охоронці цілодобово моніторять ситуацію на закритій та відкритій території з допомогою прицілів з тепловізором. Фахівці ЖЕКів, ОСББ визначають місця витоку тепла для подальшого ремонту. Натуралісти стежать, записують фото та відео контент щодо поведінки представників фауни для подальших досліджень.

Принцип роботи тепловізійного прицілу полягає у тому, що він перетворює теплові випромінювання від об'єкта на зображення, яке добре сприймається оком людини і відображається на окулярній матриці прицілу. Для додаткової точності крім самого теплового градієнта на екрані тепловізора Ви бачите прицільну сітку, що допомагає здійснити мисливцю точне прицілювання,  та піктограми для налаштування приладу.

купити тепловізійний приціл

Вибір тепловізійних прицілів для полювання, які можна купити в нашому магазині

На сайті у розділі “Тепловізійні приціли” доступні до замовлення з доставленням по всій Україні приціли наступних брендів: PULSAR, KONUS, HikMicro, INFIRAY, AGM, ATN, Delta, HikVision, PARD, Yukon. Будь-які теплоприціли з цього переліку необхідно попередньо відкалібрувати відповідно до вашого типу зброї. Тепловізійні приціли PULSAR, KONUS, HikMicro, INFIRAY, AGM, ATN мають в пам'яті спеціальні профілі пристрілки, які дозволяють зберігати всі параметри калібрування і швидко відновлювати їх при необхідності. При купівлі будь-якого тепловізійного прицілу додатково Ви можете придбати зручні планки кріплення на зброю за помірною ціною.

Перш ніж придбати пристрій, необхідно дізнатися про його можливості та характеристики. Важливі властивості приладу:

 • Роздільна здатність мікроболометра. Цей параметр визначає відстань дії приціла з тепловізором та чіткість остаточної картинки. Щоб розпізнавати силуети об'єктів, це значення має становити щонайменше 240х180. Такого показника цілком достатньо, щоб отримувати чітке контрастне зображення навіть в умовах поганої видимості. В асортименті тепловізійних прицілів є рішення з вищим показником, що стосується класу професійних.
 • Різновид екрана. РК-дисплеї відрізняються чіткістю та яскравістю зображення, однак вони дуже чутливі до впливу низьких температур, тому їх не можна використовувати під час сильних морозів. Для полювання взимку краще придбати пристрій без монітора. При цьому сучасні дисплеї теплоприцілів економно використовують енергію, можуть вимикатися під час відсутності активності, щоб заощадити заряд. В яскравий сонячний день можна побачити детальну контрастну картинку, а в морозний не переживати за те, що екран вийде з ладу.
 • Частота зміни кадрів. Від цього значення залежить безперервність зображення, що передається на екран тепловізійного прицілу. Для видимості цілі в реальному часі необхідно вибирати пристрої з показниками не менше ніж 25-30 Гц. Багато приладів перевірених сучасних брендів мають частоту зміни кадрів 50 ГГц, що дає змогу отримувати плавну, динамічну картинку, яка не відрізняється від тієї, що отримуємо в режимі реального часу. Це особливо важливо під час тривалих спостережень для збереження комфорту та зниження больового порогу очей оператора.

Окрім цих основних властивостей тепловізійних прицілів, є ще ряд додаткового функціоналу, який і робить пристрій не аматорським, а для професійної діяльності. До них можна віднести наступні:

 • фокусна відстань або дальність розпізнавання цілей (дистанція, на яку розрахований тепловізор в прицілі)
 • діапазон робочих температур (здатність пристрою розпізнавати об'єкти, що випромінюють тепло)
 • частота матричних оновлень мікроболометричного типу в Гц – переважно 50 Гц;
 • чутливість NETD - що нижче, тим краще, вимірюється в мілікельвінах
 • додаткові настройки калібрування
 • можливість керування через додаток
 • наявність вбудованих програм і модулів (відеорекордер, мікрофон, електронний компас, акселерометр, гіроскоп, Wi-Fi і Bluetooth модуль, балістичний калькулятор
 • наявність лазерного далекоміра

Наші менеджери - професіонали, що розуміються на всіх тонкощах тепловізійних приладів. Якщо в картці товару чи його описі Ви не знайшли відповіді на свої питання - перед купівлею оптичного прицілу з тепловізором зверніться за безкоштовною консультацією.

тепловізійний приціл

Що враховувати, обираючи тепловізійний приціл?

Дуже важливий аспект – формфактор. Популярні монокуляри, які можна тримати в руці або завдяки спеціального майданчика закріпити на штативі, щоб звільнити руки. Деякі різновиди мають спеціальну планку, щоб зафіксувати на зброї, а корпус витривалий до сили пострілу до 6000 Дж. Можете підібрати й купити тепловізійний приціл, який буде для вас відповідним варіантом з урахуванням необхідних характеристик.

 • Корпус та його параметри. Крім безпосередньо довжини корпусу, варто враховувати, з якого матеріалу він виготовлений: полімери, пластик, магнієвий сплав. Часто кнопки керування для зручності виводяться на верхню панель, вони досить великі для зручності натискання в тому випадку, коли руки в рукавичках. Може бути коліщатко на передній частині лінзи для фокусування. Звертайте увагу на клас вологозахисту тепловізійних прицілів. IP67 вказує на те, що якщо прилад потрапить у водойму з глибиною до 1 метра й буде там кілька хвилин, то після підйому теплоприціл не виходить із ладу й далі працює у звичному режимі.
 • Об'єктив. Доступні рішення від 1,5 до 3,5 см у діаметрі. Сучасні моделі теплоприцілів мають передню лінзу, яка вкрита германієм. Цей матеріал забезпечує прозорість для простоти уловлювання хвилі, а також стійкість до механічних ушкоджень, наприклад, сколів та подряпин, що можуть виникати під час проходження через густу рослинність, гілки дерев. Практичне рішення – вбудоване ручне діоптрійне налаштування, що дає змогу з урахуванням проблем із зором вибирати потрібний варіант у мінусову або плюсову сторону.
 • Зум та його характеристики. Відмінно зарекомендували себе моделі прицілів з тепловізором, що мають подвійний зум – оптичний та цифровий із плавним та покроковим наближенням. Деякі конфігурації здатні збільшити об'єкт на екран у 8 та 10 разів без втрати якості та появи розмитості. Якість збільшення прямо пов'язана з роздільною здатністю екрана: чим вона вища, тим картинка виходить більш точною, насиченою, контрастною. Повноколірні дисплеї тепловізійних прицілів дають змогу не тільки здійснювати спостереження, але й вибирати відповідні палітри кольорів для перегляду, серед яких особливим попитом користуються «гарячі» відтінки для спостереження на коротких і довгих дистанціях. Змішані теплоприціли та ультрамарин підходять для спостережень за об'єктами, що рухаються, навіть якщо на передньому плані є перешкоди. У виборі звертайте увагу на кількість палітр та опис, для яких саме цілей вони призначені.
 • Акумулятор та його параметри. Добре зарекомендували себе в роботі за низьких та високих температур літій-іонні батареї, які не розряджаються навіть під впливом низьких температур. Підбираючи тепловізійні приціли, звертайте увагу на місткість акумулятора, час роботи в автономному режимі і час повної зарядки.
 • Мультимедійні можливості. Для розширення функціонала теплоприцілів світові бренди впроваджують різні можливості, наприклад, вай-фай модулі для проведення прямих трансляцій знятого матеріалу, коннекту з планшетами, смартфонами. Завдяки цьому, а також фірмовим програмам можна зберігати відео, переглядати його, монтувати, віддалено керувати пристроями. Тепловізійні приціли можуть бути оснащені слотом картки пам'яті або внутрішнім резервуаром для зберігання даних. У багатьох конфігураціях місткість вбудованої пам'яті становить від 8 Гб до 64 Гб і навіть 128 Гб. Цього достатньо для зберігання кількох годин відео з цікавими моментами, знятими під час полювання та спостереження.

купити тепловізійний приціл в Україні

Чому вигідно купити тепловізійний приціл для полювання або військових цілей в магазині Grand-pulsar

Ми точно знаємо що саме Вам потрібно, тому в нашому каталозі тільки перевірені моделі тепловізійних прицілів, якість та надійність яких підтверджена нашими постійними покупцями. Керуючись не тільки ціною на виріб, але й на його функціонал та виробника, Ви зможете обрати тепловізійний приціл під ваш тип зброї. Наприклад, американська компанія AMG вже багато років присутня на нашому ринку, а їх приціли з тепловізором виготовляються під жорстким контролем до складної оптоелектронної продукції. INFIRAY - розповсюджений варіант, що підійде для будь-якого типу полювання. Їх основна задача - працювати у екстремальних умовах навіть при нульовій видимості.

Якщо Ви полюбляєте полювання у засідці, в загонах або вишках, здебільшого у світлий або вечірній час, зверніть увагу на недорогі варіанти тепловізійних прицілів. Для снайперської стрільби, полювання на велику дичину, що потребує більшої віддачі від зброї, слід купити професіональні моделі оптичних тепловізійних прицілів.

В постійній співпраці з перевіреними брендами магазин Grand-pulsar має унікальні цінові пропозиції на будь-які тепловізійні приціли з нашого каталогу. Купити їх Ви можете не виходячи із дому, замовивши доставлення товару у будь-яке місто України.

Здобич чекає на тих, хто має в своєму арсеналі не тільки гарну рушницю, а й використовує на полюванні тепловізійні приціли, куплені за вигідною ціною у нас в магазині.

Тепловизионные прицелы для военных и для охоты


Популярні запитання та відповіді на них
Відгуки покупців Детальніше...
На перший погляд може здатись, що приціл трохи великуватий, але це ніяк не заважає. Якість картинки, що він видає дуже приємна і чітка.
Ерік
27.09.2023
Мне очень нравится этот прицел. Всё на высшем уровне: сборка, характеристики, размеры, автономность.
Степан
27.09.2023
Відмінна якість, Пульсар, як завжди, на висоті. Однозначно рекомендую
Володимир
27.09.2023
Відпрацьовує на високому рівні: ріяких лагів. Картинка чудова. Рекомендую
Карим
25.09.2023
Высокое качество и зборки и качества картинки. Рекомендую.
Максим
20.09.2023
Покупал в этом магазине. Понравилось всё. Рекомендую
Михаил
17.09.2023