Тепловізори

Акція
Хіт продажу
Тепловізор Pulsar Axion XM30F
Тепловізор Pulsar Axion XM30F купити в Україні Якщо ви шанувальник полювання в темний час доби,..
25
75000 грн. Цена:53600 грн.
Акція
Хіт продажу
Тепловізор Pulsar Helion 2 XP50 PRO
Тепловізор Pulsar Helion 2 XP50 PRO - рішення для охотників і військових Відомий у всьому світі..
16
165000 грн. Цена:151000 грн.
Акція
Хіт продажу
Тепловізор Pulsar Axion 2 XQ35 Pro
Тепловізор Pulsar Axion 2 XQ35 Pro – популярна модель 2023  Якщо в пошуку ефективного, але пр..
7
110700 грн. Цена:74784 грн.
Акція
Тепловізійна насадка Pulsar Krypton 2 FXG50
Тепловізійна насадка Pulsar Krypton 2 FXG50 від всесвітньо відомого бренду Якщо ви в пошуках тепло..
11
241900 грн. Цена:143500 грн.
Акція
Тепловізор Pulsar Telos XP50
Тепловізор Pulsar Telos XP50 У світі сучасних технологій інновації не обмежуються днем, і це прави..
13
184500 грн. Цена:137350 грн.
Акція
Хіт продажу
Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50
Тепловізор Pulsar Telos LRF XP50 - абсолютна інновація у світі тепловізійних приладів Новинка пото..
0
192700 грн. Цена:150470 грн.
Акція
Тепловізійний бінокль Pulsar Merger LRF XP50
Тепловізійний бінокль Pulsar Merger LRF XP50 - новинка 2022 року Класична форма бінокля позитив..
13
237800 грн. Цена:186550 грн.
Акція
Тепловізор Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro
Тепловізор Pulsar Axion 2 LRF XQ35 Pro від затребуваного бренду Якщо любите новинки, в основі яки..
12
106600 грн. Цена:86797 грн.
Акція
Тепловізор Pulsar Axion 2 XG35 LRF
Тепловізор Pulsar  Axion 2 XG35 LRF – купити тепловізор компактного розміру з показовим функціо..
9
155800 грн. Цена:121770 грн.
Акція
Тепловізор Pulsar Axion 2 XG35
Тепловізор Pulsar Axion 2 XG35 – функціональна новинка невеликого розміру Визначити розміри, парам..
13
142000 грн. Цена:106000 грн.
Акція
Тепловізійний бінокль Pulsar Merger LRF XL50
Тепловізійний бінокль Pulsar Merger LRF XL50 – для мисливців та військових  Ви саме на тій ст..
15
287000 грн. Цена:266500 грн.
Акція
Тепловізійний бінокль Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO
Тепловізійний бінокль Pulsar Accolade 2 LRF XP50 PRO - новинка в лінійці професійної тепловізійної о..
20
225500 грн. Цена:192700 грн.
Акція
Хіт продажу
Тепловізор INFIRAY (IRAY) XEYE C2W
Тепловізор INFIRAY (IRAY) XEYE C2W  Оптичний пристрій iRay xEye C2W – одна з останн..
2
53300 грн. Цена:36900 грн.
Акція
Тепловізор iRay AFFO AL19 (INFIRAY)
Тепловізор iRay AFFO AL19 – тепловізори-монокуляри від перевіреного виробника  Модельний ряд ..
11
67000 грн. Цена:48000 грн.
Акція
Тепловізор iRay AFFO AL25 (INFIRAY)
Тепловізор IRay AFFO AL25 – серія монокулярів із високими експлуатаційними характеристиками  ..
9
93125 грн. Цена:64000 грн.

Тепловізори

Купити тепловізор в Україні

Популярність тепловізорів зростає з кожним днем, що пов'язано з необхідністю збільшення кількості сучасного обладнання на фронті для ЗСУ, а також бажанням максимально забезпечити огляд території на об'єкті, що охороняється. Прилади також незамінні для мисливців та натуралістів, щоб стежити за тваринами та отримувати цінні трофеї або необхідні фото та відео кадри, що використовуються в наукових дослідженнях.

Тепловізор – інноваційні прилади, здатні виявляти інфрачервоне теплове випромінювання в різних навколишніх умовах. Вони застосовуються для безпечного вимірювання температури об'єктів, будь то живі істоти або неживе середовище, без необхідності фізичного контакту, а також для отримання даних про їхнє місцеперебування та температурні показники. Вони знайшли своє застосування в багатьох галузях, включаючи охоронні, мисливські (для полювання), військові, медичні, наукові та астрономічні сфери. Також використовуються тепловізори представниками будівельних компаній та ремонтних бригад, які спеціалізуються на побутовому обслуговуванні будинків, щоб визначити місця витоку тепла, а також надалі використовувати інформацію для грамотного прокладання батарей, заміни вікон, дверей.

Тепловізори можуть використовуватися для пошуку людей та тварин або для виявлення технічних несправностей на виробництві. Деякі моделі також оснащені лазерним вказівником, можливістю відеозапису, датчиком вологості та компасом. Вони складаються з об'єктива, екрану, елементів керування та сховища даних.

Кожен тепловізор, представлений на сайті, має детальний текстовий опис, що включає такі аспекти:

 • Експлуатаційні характеристики (дальність виявлення, параметри матриці, кут огляду, час роботи, місткість батареї, додаткові функціональні можливості).
 • Габарити (представлені монокуляри, біноклі, деякі різновиди передбачають встановлення майданчика для подальшої фіксації на штативі).

Різновиди тепловізорів залежно від призначення

На нашому сайті Grand Pulsar можна купити тепловізор по доступній ціні різних видів:

 • Спостережні. Вони здатні перетворювати теплове випромінювання на візуальне зображення, використовуючи різноманітну колірну шкалу. Один з переважаючих напрямків в даний час є військові тепловізори для ЗСУ. Дуже популярні серед них є тепловізори з дальноміром.
 • Вимірювальні. Вони виконують перетворення отриманих теплових даних у цифрові пікселі і показують розподіл температур на зображенні.
 • Високотемпературні. Вони призначені для вимірювання показників до або більше ніж 1200 °С, і широко використовуються в металургії та ливарному виробництві.
 • Стаціонарні. Вони великі і мають сенсор, що охолоджується, а також нерухоме розміщення.
 • Переносні. Вони компактні і містять кремнієвий сенсор, що не охолоджується.

Консультанти допоможуть підібрати потрібні варіанти з урахуванням граничного бюджету, сфери використання, а також які завдання необхідно вирішити.

тепловізор

Як працюють тепловізори?

Принцип роботи тепловізора полягає в реєстрації різниці температур між об'єктом та тлом. Кожен живий об'єкт випромінює тепло, а також теплові хвилі можуть випромінювати інші прилади, що нагріваються під час експлуатації. Для цього в тепловізорі використовується термічна матриця, що складається з тонкоплівкових терморезисторів, які реєструють температуру поверхні через об'єктив. Чим вище її показник, тим хвилі з більшою довжиною здатний вловлювати прилад. Випромінювання фокусується на матриці та нагріває її елементи. Потім мікропроцесор оперативно та точно обробляє дані та формує зображення, яке виводиться на екран. Додатково на ньому може з'являтися інформація про відстань до об'єкта, що спостерігається, а вибираючи режими, легко проаналізувати перешкоди, що з'являються на передньому фоні, оцінити розмір об'єкта, провести його ідентифікацію. При великій різниці в температурі між об'єктом та фоном зображення виходить більш контрастним.

У багатьох моделях тепловізорів для зручності спостереження оператором є колірні режими, вибираючи які можна визначити пріоритетний колір для демонстрації, а також контрастність основного об'єкта і додаткових. Зони з більш високою температурою відображаються в червоному, жовтому та помаранчевому кольорах, а зони з нижчою температурою відображаються в синіх, фіолетових та чорних кольорах.

Основною перевагою тепловізора перед приладом нічного бачення є те, що для роботи тепловізора нічного бачення не потрібно додаткового інфрачервоного підсвічування в повній темряві. Говорячи про інші технічні вигідні особливості, варто виділити такі:

 • Розширення функціонала за рахунок додаткових можливостей (розрахунок дистанції до об'єкта, підсвічування іншим кольором найбільш теплого, а отже, вразливого місця, мінімізація ризику спотворення зображення під час туману, високої загазованості навколишнього простору).
 • Використання цілий рік, оскільки, як правило, корпус із магнієвого сплаву витримує перепади температури, тривалий контакт з інфрачервоними променями та холодним повітрям, механічні пошкодження.

Такі прилади, а особливо військові тепловізори дають можливість спостерігати за об'єктом, використовуючи функцію "Кадр у кадрі" - на центральну частину екрана виводиться інформація про ціль, при цьому залишається і картинка території.

купити тепловізор

Купити тепловізор для полювання в Києві та всій Україні

Для зручності клієнтів на сайті вказані всі важливі технічні характеристики, які відповідають за роботу пристрою. Завдяки опису та фотографіям, можна зрозуміти, наскільки прилад підходить саме вам.

 • По-перше, вибирайте прилад із гарною роздільною здатністю та кутом огляду, щоб ви могли ясно бачити навколишнє середовище і помічати деталі. В описі вказані не тільки градуси, а й перерахунок: наскільки ви бачите простір по довжині та ширині на відстані від 100 метрів.
 • По-друге, зверніть увагу на дальність виявлення об'єктів. Залежно від умов полювання вам може знадобитися прилад із великою дальністю виявлення. Як правило, показник подається з урахуванням ростової фігури – людини. Чим вищий показник, тим краще та зручніше в роботі. Залежно від можливостей матриці та ядра, може бути дальність виявлення до 2800 метрів, а ідентифікації – 1800-2000 метрів.

Нарешті, переконайтеся, що вибраний тепловізор має необхідні функції, такі як запис відео, можливість підключення до комп'ютера або смартфона, а також вбудовану стабілізацію зображення. Багато моделей сучасних брендів оснащені Wi-fi модулем, завдяки якому можна проводити потокову трансляцію відео з підключенням до 5 смартфонів або планшетів.

Важливо також звернути увагу на бренд та якість приладу, щоб бути впевненим у його надійності та довговічності. Для максимального захисту корпусу та його внутрішніх деталей від вологи, перепаду температури, використовуються герметичні з'єднання, які дають змогу гарантувати високий показник індексу вологозахисту – IP68, що означає: якщо прилад впаде у водойму з глибиною не більше 1 метра і пролежить там не більше 30 хвилин, він не вийде з ладу.

тепловізор купити

Вибираємо найкращий військовий тепловізор

Перед тим як купити тепловізор, важливо враховувати кілька характеристик, щоб отримати найкращий результат під час використання і залишатися задоволеним робочим ресурсом. У цій статті ми розглянемо, на що необхідно звернути увагу.

 1. Характеристика роздільної здатності теплового датчика. Показник визначає рівень деталізації зображення і на нього не впливає відстань до мішені. У випадку цілей мисливця найбільш оптимальною роздільною здатністю є показник 384×288, що забезпечує високу чіткість і деталізацію зображення.
 2. Піксель матриці. Цей параметр впливає на появу шумів на зображенні екрану тепловізора. Зображення буде точним і без спотворень, якщо це значення буде меншим. Для полювання рекомендується використовувати пікселі розміром 12,17 мікрона або 25 мікронів, що забезпечує мінімальну кількість шумів та високу якість зображення у тепловізорів.
 3. Матеріал об'єктива. Останні лінійки виготовлені з германію. Цей матеріал здатний пропускати інфрачервоне випромінювання, а також показує високий захист від механічних пошкоджень: сколів та подряпин, що можуть виникнути після використання приладу у складних умовах.
 4. Матеріал матриці. На сьогодні саме оксид ванадію є «золотим стандартом», оскільки витримує різні температурні умови і здатний швидко приймати інформацію, відправляючи її на обробку на процесор.
 5. Частота оновлення картинки на екрані тепловізора. Частота оновлення важлива для отримання якісного відео. Для спостережних цілей вистачає 25 Гц, а для відеозапису рекомендується 50 Гц. Багато брендів роблять ставку саме на показник 50 Гц, що дає змогу отримувати плавну оригінальну картинку без затримок та ривків.
 6. Відповідний спектральний діапазон. Для мисливських цілей найбільш відповідним є показник 8-14 мікрон. Цей діапазон дає змогу отримати найбільш якісне зображення, навіть за низької температури навколишнього середовища. Хвилі, що потрапляють у такий діапазон, надійно та оперативно зчитуються та фіксуються матрицею, дозволяючи мисливцю після обробки отримувати інформацію про об'єкт.
 7. Дальність відстеження. Для стеження за невеликою дичиною достатньою дальністю дистанції тепловізора є 200 метрів, а для великої – 800 метрів. Однак, необхідно розуміти, що дальність стеження залежить не тільки від особливостей пристрою, але і від інших факторів, таких як погода та температура, перешкоди на передньому плані: дерева, кущі, туман.

купить тепловізор

Купити якісний тепловізор у Києві

Найкращим вибором буде тепловізор із роздільною здатністю теплового датчика не менше 320x240 рх та дальністю виявлення від 600 метрів.

 1. Кольорові палітри. Добре себе зарекомендували гарячі відтінки білого, червоного, чорного, а також ультрамарин та веселка. У професійних серіях від 5 до 8 позицій, вибір яких залежить від часу, відстані до цілі, наявності перешкод, особистої переваги оператора.
 2. Можливість діоптричного налаштування тепловізора. У моделях передбачена можливість вручну вибирати потрібний показник з огляду на особливості зору. Це практичне рішення для людей як з далекозорістю, так і короткозорістю.
 3. Форма та конструкція. Зручно, коли кнопки перемикання режимів на тепловізорі винесені на зовнішню поверхню, а за рахунок великого розміру, можна їх зручно натискати навіть у рукавичках. Фокусне кільце та можливість вибору зуму часто фокусується на передньому краї об'єктива у вигляді спеціального кільця. У моделях біноклів це може бути між двома окулярами.
 4. Показник збільшення. Практично, коли прилад працює з оптичним і цифровим зумом, це дає змогу в разі належного освітлення використовувати один, а також якщо темно або туманно, підключати другий. Користуються попитом серед військових ЗСУ та мисливців моделі тепловізорів зі збільшенням 8–10 разів.
 5. Розмір внутрішньої пам'яті. Моделі тепловізорів представлені з варіантами 8, 16, 32 та навіть 64 Гб, щоб можна було зафіксувати цікаві моменти під час спостереження, полювання, патрулювання. Деякі моделі оснащені слотом для встановлення додаткової картки пам'яті.

Доречі, в нашому інтернет-магазині інколи бувають і тепловізори б/у, які можна купити за меншою ціною, а ніж новий прилад, але їх важко виловити, бо вживані тепловізори забирають дуже швидко.

Комплект поставки

Якщо купити тепловізори перевірених виробників, то вони поставляються в наборі з ремінцем для фіксації на зап'ястя, а також із додатковим акумулятором. У набір також входить зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон і серветка для очищення оптики.

Вони мають бути оснащені Wi-Fi-модулем, який дає змогу переглядати зображення в реальному часі через мобільні пристрої чи комп'ютери. Для перевірки об'єктів під час патрулювання периметра можуть використовуватися ручні монокулярні тепловізори за різною ціною. Найбільшою популярністю в українських інтернет-магазинах користуються тепловізори таких виробників:

 • Pulsar
 • Infiray
 • Hikmicro
 • Guide
 • Hikvision
 • Nvectech
 • Seek Thermal

Ціна тепловізора залежить від необхідних вам характеристик. Зверніть увагу, що деякі виробники пропонують розширений функціонал приладу тільки після реєстрації та завантаження фірмової програми для роботи. 

Ціни на тепловізори для військових

Тепловізори Назва Ціна
Тепловізор Dali S243W

31980 грн. 41000 грн.

Тепловізор Dali S236E

93070 грн. 102500 грн.

Тепловізор Dali S253H

65600 грн. 73800 грн.

Тепловізор Dali S253

50840 грн. 61500 грн.

Тепловізор Dali S240

32390 грн. 36900 грн.

Тепловізор Dali S236

97170 грн. 106600 грн.

Популярні запитання та відповіді на них
Відгуки покупців Детальніше...
Виходив з ним на полювання, весь похід записав на відео. Вдома переглянув, якість відео дуже хороша, деталізація на високому рівні. Широкий кут огляду дозволяє одразу охоплювати значну дистанцію. Палі
Вячеслав
29.06.2024
Бінокль практично досконалий, немає до чого виставити претензії. Навіть чутливість і та налаштовується. Палітри приємні. По Wi-fi працює без нарікань.
Василь
09.06.2024
Купував по відгукам і заявленим характеристикам , біноклем задоволений на всі 100%.
Віталій
07.06.2024
Мене все влаштовує. Використовую для довготривалого пошуку вночі. Дальність огляду більше 2 км., що є дуже хорошим показником.
Вадим Іванович
06.06.2024
Дуже якісна річ. Тактильно приємний. Комфортний для довгого використання, очі не виїдає. Однозначно рекомендую
Артур
03.06.2024
Бінокль дуже сподобався. Батарею, що сіла, можна замінити без вимикання пристрою. Вночі і вдень працює без нарікань. Варто пам'ятати і виконувати правила експлуатації біноклю і буде вам щастя.
Григорій
27.05.2024