Тепловізори ThermEye

Тепловізор ThermEye Cyclops 315
Оригінальний тепловізор ThermEye Cyclops 315 Тепловізійні приціли - корисні мисливські прилади, як..
0
Цена: 53300 грн.
Акція
Тепловізор ThermEye Cyclops 319
Тепловізор ThermEye Cyclops 319 – сучасний монокуляр із високою продуктивністю  Якщо знаходит..
0
77900 грн. Цена:57400 грн.
Акція
Тепловізор ThermEye Cyclops 325
Теплобачення в даний час є кращою і найбільш ефективною технологією, що дозволяє бачити теплове випр..
14
86100 грн. Цена:65600 грн.
Акція
Тепловізор ThermEye Cyclops 335
Тепловізор ThermEye Cyclops 335 - найкращий вибір 2023 року ThermEye — провідний світовий виробник..
8
94300 грн. Цена:64370 грн.
Акція
Тепловізор ThermEye Cyclops 350
Тепловізор ThermEye Cyclops 350 поєднує відмінну якість та доступну ціну  Виробник ThermEye п..
0
110700 грн. Цена:98400 грн.
Тепловізор ThermEye Cyclops 635
Особливості тепловізора Thermeye Cyclops 635  Кожна технічна новинка, що дозволяє спостерігат..
0
Цена: 123000 грн.
Акція
Тепловізор ThermEye Cyclops 650
Зір людини далекий від досконалості, якщо порівнювати її можливості з потенціалом органу зору тварин..
0
139400 грн. Цена:131200 грн.

Тепловізори ThermEye

Купити тепловізори ThermEye в Україні в інтернет-магазині Grand-Pulsar

Тепловізори ThermEye – це оптичне обладнання досить високого класу, яке за цілком прийнятною ціною має високі виробничі характеристики, які високо цінуються мисливцями, натуралістами та військовими. Базовою сферою застосування є полювання в різних умовах освітленості, а також на різному рельєфі: ліс, посадка, висока рослинність на берегах водойм. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати відповідну модель за найдоступнішими цінами в Україні, а якщо самостійно зробити вибір складно, тоді досвідчені консультанти в цьому допоможуть.

ThermEye – бренд високої популярності

Тепловізор – це оптичний пристрій, за допомогою якого на відстані за рахунок зчитування та уловлювання теплових сигнатур можна визначити форму, розмір та відстань до об'єкта, що розташовується на певній відстані. Пристрої дають змогу вловити теплове чи інфрачервоне випромінювання. Користуватися приладом можна цілодобово та в будь-який час року.

Тепловізор здатний вимірювати температуру в різних положеннях на різних поверхнях, а висока точність вимірювання може бути 0,1 градуса і навіть більше, що суттєво спрощує роботу. Досить часто цього цілком достатньо, щоб якісно та досить швидко виконувати різноманітні завдання на професійному рівні.

Працює тепловізор за принципом віддаленого (безконтактного) вимірювання температури з різних поверхонь. При чому визначати температуру можна як на живому, і неживому об'єкті. В останньому випадку найчастіше тепловізор використовується для того, щоб визначити місця несправності електричної техніки (проводки), виявити зони будівельних недоліків чи втрати енергії в тепломагістралях. Нерідко моделі знаходять застосування в медицині. Застосовуючи у своїй діяльності принцип різниці температур, тепловізор може сформувати чітке теплове зображення. Потім підключаються до роботи інші алгоритми камери. З їх допомогою найтепліші місця набувають червоного забарвлення, і далі – помаранчевого, жовтого. Холодні об'єкти відрізняються синім та іноді навіть чорним відтінком.

Важливо подумати, для яких цілей застосовуватиметься тепловізор, а також за яких погодних умов. Визначте пріоритетні функціональні конкретні технічні запити до майбутньої покупки. Наші консультанти на основі побажань допоможуть зробити точний вибір.

Важливий аспект – сучасний і при цьому лаконічний дизайн. Якщо в розробці застосовуватиметься принцип випромінювання чорного тіла, то покупка точно порадує вас довгою і точною безперебійною роботою. Уважно перед купівлею вивчіть, які інновації впроваджено в пристрій.

Принцип роботи тепловізора ThermEye

Реєструючи та проводячи аналіз температур поверхонь, вдається визначати відстань та форму предмета. Будь-який із матеріалів має певний тип інфрачервоного випромінювання:

  • відбичаюче;
  • поглинаюче.

Зображення температурних сигнатур створюється завдяки тому, що кожна поверхня нагрівається по-різному. На екрані приладів це знаходить застосування у вигляді зображення з асоціативною температурою.

Представлена техніка має роздільну здатність до 0,05 градусів, а діапазон вимірювань до 5,5 мкм. Безпосередньо в такому спектрі показників функціонує оптика. Усі приземні шари атмосфери мають прозоріші хвилі, щоб визначити довжину. Представлений бренд тепловізорів дає змогу проводити визначення теплових сигнатур навіть коли на вулиці -50 °C. Не стають перешкодами сніг і дим, туман і дощ.

Вибираючи пристрій, дізнайтесь наперед його температурний робочий діапазон. Від нього залежить сфера застосування. Наприклад, щоб застосовувати тепловізор у промисловості, достатньо купити пристрій із показником вимірів до 350 градусів, а ось для перевірки котлів – мінімум 650 градусів, а для використання у сфері хімічної промисловості потрібні тепловізори з позначкою робочого діапазону до 1200 градусів.

Які бувають тепловізори

Залежно від форми та функціонального призначення тепловізори можна поділити на такі функціональні групи:

  • Приціли, що фіксуються на зброї, що допомагають у визначенні цілі та чіткому її прострілі. Діапазон визначення може бути від 70 метрів до 2 км, а базовим об'єктом визначення відстані вважається людина в повний зріст.
  • Монокуляри – компактні пристрої, якими можна керувати однією рукою. З їх допомогою можна записувати відео, виводити картинку на екран, але головна функція - визначити теплокровну ціль або, наприклад, визначити локацію пошкодження теплової магістралі.
  • Бінокуляр, який дає змогу вести спостереження відразу двома очима та визначати ціль на відстані до 3 км. Як правило, додатково оснащений функцією цифрового збільшення.
  • Окуляри-тепловізори, головна перевага яких у їхній формі – руки залишаються вільними. Найбільшу популярність здобули у військовій сфері, а ось мисливці їх купують рідко, через досить високу вартість.

Говорячи про ще одну класифікацію видів, можна стверджувати, що виділяють тепловізори спостережного та вимірювального типу. Вони обидва перетворюють теплове випромінювання на кольоровий спектр, а вимірювальний дає змогу встановити певні потрібні теплові параметри. Стаціонарні оснащені ручкою (ніжкою/підставкою) для установки, а переносні виділяються компактнішою формою і легко переносяться навіть на великі відстані.

Вибираючи на нашому сайті тепловізори, враховуйте те, в якій сфері вони будуть застосовуватися: у медицині для виявлення пухлин, у сфері комунального господарства для визначення місць тепловтрат, у військовій справі, щоб стежити за супротивником або полювання для чіткого прицілу. Всі представлені моделі мають повний технічний опис для зручності вибору, а також багато фотографій пристрою. Наші консультанти допоможуть швидко зробити вибір з урахуванням усіх запитів та потрібного бюджету.

Відгуки покупців Детальніше...
Замовляв через сайт із доставкою. Все оформили швидко, тепловізор на пошті перевірив і вже потім оплатив. Поки що всім задоволений. Ще є над чим попрацювати, є до чого звикнути, є що налаштувати, але
Анатолій
12.12.2022
Функціональний тепловізор. Хороша ціна. Відпрацьовує на відмінно.
Петро
12.12.2022
Купували чоловікові, який любить полювання. Вибирали довго і ретельно. Чоловік подарунком задоволений) дякую магазину за оперативність і злагодженість в опрацюванні замовлення.
Тамара
14.11.2022
Крутий монокуляр. Зручний. Акумулятора вистачає майже на всю ніч. Є фішка відслідковування геолокації.
Євгеній
11.11.2022
Оформил заказ, на почте всё проверил, оплатил и теперь пользуюсь. Тепловизор отличный. Немного настроек под себя и вообще огонь. В лес можно хоть на всю ночь. Рекомендую
Борис
09.11.2022
Отличный тепловизор. Хорошо лежит в руке, может показаться, что он тяжелый, но для меня всё подходит. Кнопки расположены удобно. Пользоваться одно удовольствие. Спасибо менеджеру за хорошую консультац
Юрий
06.11.2022