Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro

Акція
В наявності
20
Модель: 1452
125000 грн. -18 %
Ваша знижка: 23000 грн.

Цена:102000 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Дисплей AMOLED 1024x768 Дозвіл матриці 384x288, 17 мкм Палітри зображення Чорний/Білий/Кольоровий Частота 50Гц Ядро 17 мкм (NETD <25 мК) Діаметр об'єктива 35 мм, F/1.0 Діоптрійне налаштування +4/-4 Дальність виявлення автомобіля 1350 метрів Збільшення 2,5 ... 10 крат, цифрове збільшення 4х Кут поля зору 10,7х8 / 18,2х13,7 на 100 метрів IP рейтинг Ступінь захисту IPХ7 Інтервал робочих температур Діапазон робочих температур -25 - +50 °С Автономна робота від 8 годин Вага 700 грам Габаритні розміри 330x57x67 мм Всі характеристики

Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro – компактність та функціональність

Пропонуємо звернути увагу на інноваційний продукт від популярної торгової марки Пульсар, що з'явився на ринку у 2023 році, але вже зумів завоювати популярність та визнання мисливців, військових не лише в нашій країні, а й в інших державах. Відома торгова марка Yukon Advanced Optics Worldwide презентувала модель, що реалізована в концепті денної оптики та кріпиться на монтажну призму. Говорячи про вагомі технічні аспекти, які дозволяють Pulsar Talion XQ35 Pro виділятися серед інших, потрібно виділити наступні:

 1. Застосування чутливого тепловізійного сенсора Lynred, виробленого на популярному французькому підприємстві.
 2. Компактні форми без втрати закладеного функціоналу.
 3. Впроваджено сітки масштабування, що дозволяють проводити калібрування нуля на різних дистанціях.
 4. Застосування оптичного зуму, що збільшує зображення в 2,5 разів, а також цифрового, що збільшує картинку в 10 разів без втрати точності та деталізації.
 5. Покращена система живлення, що дозволяє використовувати прилад до 9 годин у режимі повноцінної роботи.

Крім цього, Pulsar Talion XQ35 Pro підкорив користувачів тим фактом, що використовувати девайс можна за різних погодних умов без втрати результативності пострілів.

Інноваційний сенсор

Для роботи прицілу використовується французький сенсор Lynred, що має теплову чутливість <25 mK. За рахунок такого показника вдається суттєво покращити якість зображення. Працює сенсор у діапазоні спектральної чутливості від 8 до 14 мкм, що потрапляє у поле прозорості атмосфери довгої хвилі. Це дозволяє прицілу добре бачити ціль, незважаючи на густу рослинність, дим, великий туман. Працює модуль із частотою 50 Гц, а отже, оператору комфортно спостерігати за об'єктами, які рухаються без ривків, затримок чи розмазування картинки.

Об'єктив із германію

Саме цей матеріал використовується для створення передньої лінзи об'єктива, що здатна пропускати довгі хвилі в невидимому спектрі. Матеріал витривалий до утворення подряпин, сколів. Збільшення 2,5-10 разів дозволяє отримувати повну інформацію про мету, що видалена на значну відстань. Кут огляду - 107 на 8 градусів; у лінійному перерахунку це становить за умови віддаленості на 100 метрів 13,7 метрів завдовжки та 18,2 заввишки. Таким чином, у «прямокутник» потрапляють різні процеси, що відбуваються на локації, а також кілька цілей. Сфокусуватися на конкретному об'єкті можна завдяки колесу регулювання на передній частині об'єктива. Для комфорту ручного налаштування є спеціальний упор для пальця, що дозволяє проводити навіть найтонші налаштування. Діаметр об'єктива становить 35 мм.

Дисплей AMOLED

Розробники передбачили екран, роздільна здатність якого 1024 на 768 пікселів. Це дозволяє отримувати не тільки точну картинку, а й максимально повно передавати глибину кольору. Контрастність та яскравість екрана можна змінювати на 10-ти рівнях. Для економії заряду акумулятора є режим автоматичного вимкнення, якщо пристрій тривалий час не використовується. Ще один аспект – адаптація до низьких погодних умов. Це означає, що екран споживатиме незначну кількість енергії для роботи, коли на вулиці мороз, а зображення не спотворюватиметься.

Показник винесення вихідної зіниці – 500 мм. Для людей з функціями порушення зору передбачена можливість діоптрійного налаштування, що становить від мінус 3 до плюс 5 показників.

«Кадр у кадрі» – зручне рішення для отримання інформації

Військові, мисливці та натуралісти, використовуючи пристрій, можуть скористатися функцією «Кадр у кадрі», що дозволяє отримати кілька натискань більш повну інформацію про об'єкт спостереження. Для цього збільшується центральна область екрану, але залишається фрагмент локації виявлення, щоб не втрачати на увазі процеси, що потрапляють у кут огляду. Отримавши збільшене зображення, можна досягти вирішення двох завдань:

 1. Розпізнати об'єкт, ідентифікувати найбільш вразливі його місця.
 2. Більш точно зробити постріл, заощадивши запаси, з першого разу вразивши ціль.

Характеристики колірних палітр

Користувачі вибирають гарячий червоний, білий та чорний у разі спостереження на середніх та далеких ділянках, щоб спостерігати за твариною та вибирати найбільш вигідну позицію для пострілу. «Райдужний» та «Ультрамарин» добре зарекомендували себе для використання на невеликих дистанціях спостереження як у короткий, так і тривалий час. Якщо планується нічне спостереження або стеження протягом тривалого проміжку часу, тоді варто вибирати «Фіолетовий», «Сепію» або «Червоний монохромний», що не перевантажують очі та дозволяють бачити силует максимально точно та контрастно.

Унікальний обробник зображень

Користувачі зможуть насолодитися результатом роботи унікального брендового обробника Image Detail Boost. Він працює на основі трьох рівнів чутливості, що активуються залежно від зовнішніх умов. Додатково мисливець може вибрати налаштування придушення шумів та контрастування, що працюють на основі фільтрів, що згладжують. За рахунок цього вдається чітко позначити мету, а також забезпечити приголомшливу видимість навіть незначних елементів оточення. Крок вивіряння становить 1,8 см, а запас ходу по горизонталі та вертикалі – 3,6 метра на 100 метрів відстані.

FREEZ для швидкого та точного прицілювання

Завдяки функції «FREEZ» вдається не втрачати цінний час, а також скоротити використання запасів, оскільки пристрілити оптику можна безпосередньо під час спостереження чи полювання. Приведення до бою зброї з прицілом Пульсару здійснюється і класичним методом за СТП. Щоб зберегти результати, доступні 5 профілів користувача, де в кожному створено 10 осередків пам'яті, що відрізняються дистанціями і калібрами боєприпасів.

Відеорекордер для розширення можливостей

Тепловізійний приціл дозволяє фіксувати фото, відео, де представлені цікаві моменти полювання. Збережені кадри з трофеями можна показати друзям, підключивши прилад до телевізора або комп'ютера, а також налагодженою функцією трансляції. Дозвіл візуального контенту становить 1024 на 768 пікселів, а формати відео та картинок mp4 та jpg відповідно. Об'єм пам'яті – 16 Гб, чого цілком достатньо для збереження годинника відео та тисячі цікавих фотографій.

Використовуйте брендову програму Stream Vision 2.0

Завдяки додатку другого покоління власники тепловізора зможуть розширити закладені характеристики приладу. Він встановлюється на смартфони або планшети, що працюють на iOS, Android. Робота досягається завдяки швидкісному Wi-Fi. 

Серед основних функціональних аспектів, для яких можна використовувати програму, виділяють такі:

 1. Організація спільного доступу до контенту.
 2. Застосування мобільного відеошукача.
 3. Дистанційне оновлення програмного забезпечення.
 4. Виявлення фактора руху.
 5. Калькулятор балістики.
 6. Проведення фото, відеозапису.
 7. Використання пульта для дистанційного керування.

Для зареєстрованих користувачів є можливість зберігання файлів на хмарі з розміром до 16 Гб.

Особливості харчування

У тепловізорі-новинці від Пульсар використовується літій-іонна батарея, ємність якої 4900 мАг. При температурі не нижче +5 °C цього достатньо для забезпечення роботи протягом 9 годин. Додатково можна використовувати зовнішнє джерело живлення, під'єднуючи його через USB Type. Заміна батареї відбувається швидко завдяки модульному відсіку.

Надійний корпус

Корпус гаджета створений із магнієвого сплаву, що забезпечує високий показник механічної стійкості, захисту від можливих деформацій – появи сколів та подряпин. Механічна стійкість продиктована витривалістю до віддачі, особливо цивільних калібрів. Навіть при зануренні у воду на глибину до 1 метра та знаходження там 15 хвилин, тепловізійний приціл не вийде з ладу та продовжить свою продуктивну роботу. Блок керування знаходиться на зручній позиції.

Закріпити пристрій можна завдяки шині, де є безліч отворів. Це дозволяє забезпечити ближнє розташування оптичної осі прицілу безпосередньо до осі стовбура, а також гарантію максимальної точності.

Корпус має клас вологозахисту клас IPX7. Вага - 700 грам. Температурний діапазон застосування – -25 °C – +40 °C.

Комплектація 

Разом із тепловізійним прицілом в комплект входить зарядний пристрій, серветка, завдяки якій можна очистити оптику, акумулятор APS5 та заряджання до нього. Також є юсб-кабель типу С та детальна інструкція з експлуатації.

Замовлення відправляємо оперативно країною. Ціна – адекватна за рахунок налагоджених прямих поставок.

Також, рекомендуємо подивитися всі тепловізійні приціли, які ми продаємо в магазині Гранд Пульсар

Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro характеристики

Матриця
Дисплей AMOLED 1024x768
Дозвіл матриці 384x288, 17 мкм
Палітри зображення Чорний/Білий/Кольоровий
Частота 50Гц
Ядро 17 мкм (NETD <25 мК)
Оптика
Діаметр об'єктива 35 мм, F/1.0
Діоптрійне налаштування +4/-4
Дальність виявлення автомобіля 1350 метрів
Збільшення 2,5 ... 10 крат, цифрове збільшення 4х
Кут поля зору 10,7х8 / 18,2х13,7 на 100 метрів
Робочі параметри
IP рейтинг Ступінь захисту IPХ7
Інтервал робочих температур Діапазон робочих температур -25 - +50 °С
Автономна робота від 8 годин
Вага 700 грам
Габаритні розміри 330x57x67 мм
Зовнішній блок живлення 5V - USB
Місткість батареї 4900 мАч
Тип батареї Літій-іонний аккумулятор APS5

Тепловізійний приціл Pulsar Talion XQ35 Pro отзывы о товаре

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Популярні запитання та відповіді на них